O FIRMIE

MB Wytwórnia Kosmetyków została założona przez Marię Browarską na początku lat osiemdziesiątych. Firma ta jest jedną z pierwszych rodzinnych wytwórni kosmetyków kolorowych w Polsce, której celem jest produkcja wyrobów o najwyższej jakości.

Pierwszym produktem wprowadzonym na rynek był błyszczyk do ust. Bogata gama kolorystyczna i wysoka jakość były wystarczającym atutem dla kobiet, które pragnęły nie tylko upiększać, ale i pielęgnować swoje usta. Błyszczki do ust zyskały wysokie uznanie wśród klientek, stając się wtedy najpopularniejszym produktem do ust w Polsce. Sukces ten zachęcił Marię Browarską do poszerzenia asortymentu swoich wyrobów między innymi o konturówki, ołówki do oczu i cienie. Wkrótce popyt na te produkty w dużym stopniu przewyższył podaż i w naturalny sposób spowodował dynamiczny rozwój firmy. Właścicielka firmy podjęła wyzwanie, by sprostać lawinowo rosnącym potrzebom rynku i każde zarobione pieniądze systematycznie przeznaczała na rozwój wytwórni oraz swojego asortymentu. Obecnie firma oferuje szeroki zestaw kosmetyków upiększających, które kobieta potrzebuje do wykonania makijażu. „MB Wytwórnia Kosmetyków” wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientek wprowadziła na rynek także serię kosmetyków pielęgnacyjnych.

Podstawową zasadą działania właścicielki firmy „MB” jest najwyższa jakość produkowanych kosmetyków oraz skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania. Maria Browarska, z wykształcenia chemik, opracowuje oryginalne receptury swoich produktów opierając się na nowoczesnych technologiach i wykorzystując wysokiej jakości surowce.

Każdy produkt – zanim trafi do konsumenta – jest niezwykle starannie przygotowywany z zachowaniem bardzo rygorystycznych procedur określonych wymogami Unii Europejskiej. Następnie jest poddawany szczegółowym testom, których pozytywne wyniki warunkują rozpoczęcie masowej produkcji.

Współczesny   rynek  kosmetyczny  to  obszerna   i  bogata  oferta  produktów krajowych  i   zagranicznych.
W związku z tym stale udoskonala skład swoich kosmetyków, zmienia opakowania, wprowadza nowe preparaty i zapewnia odpowiednią ekspozycję swoich produktów w sklepach i hurtowniach.

„MB Wytwórnia Kosmetyków” ma nadzieję, że jej starania o dobrą jakość, bogatą kolorystykę oraz przystępne ceny zaowocują świetną opinią wśród aktualnych i potencjalnych klientek.